NAŠIM PRO RADOST

Předražené luxusní hotely už jsou trochu nuda.
#nasimProRadost
Zpět

AIRBNB

Předražené luxusní hotely už jsou trochu nuda. K cestování navíc bezpochyby patří i poznávání nových lidí. Služba Airbnb shromažďuje statisíce nabídek na ubytování z celého světa, je levnější než běžné hotelové ubytování a dostane vás do kontaktu s lidmi, kteří mají co říct. Švédský stůl vám ráno možná nenachystají, ale zkušenost to může být výrazně zajímavější.

2

Chceme si vás hýčkat, a proto vám každý měsíc přinášíme celou řadu výhod a novinek. Stáhněte si aplikaci, ve které jsou všechny nabízené výhody pohodlně na jednom místě. Výhodu lze objednat též bezplatným zasláním SMS ve tvaru PRORADOST a příslušný kód výhody na číslo 4603.

AroundMe

telefon 3 Aplikace AroundMe vám ukáže důležitá místa ve vašem okolí. Je to ideální, pokud potřebujete najít benzínku, nemocnici nebo bankomat. Nicméně nabídka je mnohem pestřejší a můžete dohledat i restaurace, hospody, kina, divadla, parkoviště nebo obchody. Když kliknete na danou kategorii, uvidíte, co se zrovna nachází v nejbližší vzdálenosti od vaší polohy. Ve výpisu vidíte název, vzdálenost i případné hodnocení. Každé místo má také svoji kartu. Tam najdete další dodatečné informace, jako je telefon, webové stránky nebo fotky.

  • Kompaktní a lehký smartphone s nejnovějším OS Android 6.0
  • Podporuje rychlé LTE připojení
  • Nový oboustranný konektor USB Type C
  • 5,2“ displej s Full HD rozlišením
  • Celková interní paměť 32 GB
  • Čtečka otisků prstů
Zpět